fa

هلدینگ فاخر در مسیر ایجاد اکوسیستم هوشمند و پایدار در صنعت پست و لجستیک

مهرداد فاخر رئیس هیات مدیره هلدینگ فاخر با اشاره به اهمیت فعالیت‌های این هلدینگ، گفت: هلدینگ فاخر در سال 1395 با هدف توسعه شبکه ارزش صنعت پست و لجستیک با چشم‌انداز خلق فراگیرترین شبکه مبادله ارزش میان فعالان وذینفعان خدمات پست لجستیکی ایران و با ماموریت شکل‌دهی و راهبری اکوسیستمی هوشمند و پایدار در صنعت پست و لجستیک و تجارت الکترونیک، با محوریت کسب و کارهای فروش آنلاین کالا تاسیس شد. در این سال‌ها علاوه بر جذب کسب‌وکارهایی که مرتبط با صنعت بوده‌اند تلاش کرده است تا بستر را برای توسعه کسب‌وکارهای زیرمجموعه خود فراهم کند تا این سازمان‌ها به گستره‌ای گسترده‌تر از کسب‌وکارهای خانواده فاخر، خدمات ارائه دهند.

او با بیان اینکه امروز هلدینگ فاخر در حوزه‌های مختلف به ویژه صنعت لجستیک از تاثیرگذاران این صنعت برشمرده می‌شود عنوان کرد: این هلدینگ، به عنوان یکی از راهبران صنعت لجستیک در تلاش است تا مفهوم مشارکت فعال و رقابت هم‌افزا را گسترش دهد تا با به وجود آمدن یک اکوسیستم پویا علاوه بر بازیگران هلدینگ فاخر با دیگر بازیگران این صنعت نیز بتواند در ارائه خدمات، مشارکت و همکاری داشته باشد.

رئیس هیات مدیره هلدینگ فاخر با اشاره به هدف از حضور این هلدینگ در الکامپ 1403، به تغییر در نحوه تعامل با مشتری و شرکای تجاری در دنیا اشاره کرد و افزود: امروز با توجه به نیاز انسان دیجیتال در دنیای فناورانه، تمامی کسب‌وکارها باید خود را منطبق با جهان دیجیتال کنند و در واقع دوقلوی دیجیتال خود را به ظهور برسانند. هلدینگ فاخر نیز در الکامپ امسال تلاش کرده است تا با حضور فعال، از بستر این نمایشگاه برای ایجاد اکوسیستمی لجستیکی استفاده کند و خدمات نوآورانه و ظرفیت‌های سرویس‌های اشتراکی نوین شرکت‌های خود را ارائه نماید و با خدمات و ظرفیت دیگر سازمان‌ها برای توسعه‌ی اکوسیستم خود آشنا شود.

گفتنی است نمایشگاه الکامپ از شنبه ۹ تیر تا سه‌شنبه ۱۲ تیر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و هلدینگ فاخر در دو سالن خلیج فارس (۴۴) «الکامپ تاک راهی دیگر» و سالن آلمان (۳۸) «غرفه هلدینگ فاخر» حضور دارد.

برگشت به بالا
1399 اکتیران پلاس اطلاعات بیشتر
در حال بارگذاری